JBL Combi Filter Basket II filtraciniai krepšeliai išoriniams filtrams e4/7/901,2

13,50 €
  • Filtraciniai krepšeliai išoriniams filtrams JBL CristalProfi e401/402/701/702/901/902

  • Viršutinis filtro krepšys su 100% didesniu pirminio filtravimo paviršiumi, įskaitant filtro medžiagą

  • Sumaniai suprojektuotas dviejų dalių filtro krepšys: apačioje 35 PPI kempinė, viršuje -  15 PPI kemppinė

JBL6029300
Kiekis Paskutinė prekė

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Vienas iš JBL CristalProfi išorinio filtro privalumų yra vidinė konstrukcija su viršuje eančiomis pirminėmis filtravimo medžiagomis (kempinėmis), kurios yra lengvai pasiekiamos, todėl lengvai ir greitai valomos.

Pirmi sluoksniai yra skirti sugauti stambius nešvarumus, kurie įsiurbiami į filtrą, kad jie neužkimštų apatinės filtravimo medžiagos. Šis filtro krepšelis buvo sukurtas taip, kad būtų išvengta blogiausio scenarijaus, kai stambios atliekos užkemša pirmines filtravimo kempones, o tai gali įvykti labai greitai. Šiame krepšyje yra viena didelė vientisa pirminio filtravimo kempinė, turinti bent dvigubai didesnį paviršių lyginant su senesniais modeliais.

Tokiu būdu pirminis filtravimo krepšys neužsikemša taip greitai ir išlaikomas aukštas išorinio filtro našumas.

Kempinių valymas

Daug mėnesių užtenka nešvarias filtrų kempinėles skalauti po drungnu tekančiu vandeniu ir naudoti gerasias bakterijas (JBL FilterStart), prieš vėl naudojant. Tačiau kadangi mechaniniu valymu neįmanoma visiškai išvalyti ir filtro kempinėje liks nešvarumų, rekomenduojama filtro kempines keisti maždaug kas 6 mėnesius.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: