JBL ProFlow t300 rotorinis vandens siurblys

17,69 €
  • ProFlow t300 rotorinis vandens siurblys - 80 – 300 l/h našumo panardinamasis siurblys vandens cirkuliacijai akvariumuose ir akvaterariumuose. 

  • Galima naudoti fontanams

  • Tinka žarnoms kurių diametras 12/16 mm

  • Reikalingas tik 4 cm vandens lygis: tinka naudoti kaip vidaus fontaną ar kitus fontanus

  • Reguliuojamas siurblio galingumas

  • Maks. vandens pakėlimo aukštis 0,5 m

  • Išbandyta pagal TÜV, mažas energijos suvartojimas 4 W, visiškai panardinamas (IPX8), tvirtas montavimas dėl 3 siurbtukų

JBL6058000
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

JBL „ProFlow t“ rotoriniai vandens siurbliai yra specialiai suprojektuoti kompaktiško dydžio ir aukščio bei didelio našumo. Priklausomai nuo situacijos ir turimos vietos, elektros kabelis gali būti nukreiptas horizontaliai arba vertikaliai (galiniame siurblio skydelyje).

JBL „ProFlow t“ idealiai tinka kaip tiekimo siurbliai, biologinių skysčių talpyklose, gėlame ir sūriame vandenyje.
Mažiausias minimalus vandens lygis yra 4 cm, tai padaro juos idealiu pasirinkimu akvariumams-terariumams ar fontanams. Siurblio galingumas gali būti reguliuojamas, todėl jis gali būti pritaikytas beveik bet kokiam tikslui. Žarnų diametras 12/16 mm.

JBL „ProFlow t“ aukšto našumo rotoriniai vandens siurbliai, taupantys elektros energiją, kompaktiški ir tylūs.

Saugumas

Panardinamasis siurblys išbandytas pagal TÜV ir visiškai panardinamas (IPX8). Jis pasiekia didelę galią sunaudojant mažai 4 W. 3 siurbtukai užtikrina puikų prisitvirtinimą.

  • ProFlow vandens siurbliai tinka tiek jūriniams, tiek ir gėlavandeniams akvariumams bei terariumams.
  •  Tvirtas užkabinimo laikiklis su trimis siurbtukais gali būti pritvirtintas prie trijų siurblio sienelių.

Lengva montuoti

Priklausomai nuo situacijos, prie siurblio prijunkite žarną arba vamzdelį su išėjimu 16/22 mm ir norimą galinę dalį ir įkiškite į akvariumą/akvaterariumą. Prijunkite maitinimo kištuką.

Pastaba: maksimalus vandens pompos našumas deklaruotas tuščiai eigai. Esant, bet kokiai apkrovai, pompos našumas mažėja.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: