Sušokantis vienmečių augalų pluošto kraikas naminiams gyvūnėliams, 5 l

5,50 €

Natūralus ir aplinkai saugus kraikas katėms

Pagamintas iš vienmečių augalų pluošto

Kompostuojamas ir visiškai saugus tiek Jūsų katei, tiek namų aplinkai

NRD690176
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Sušokantis vienmečių augalų pluošto kraikas katėms– išskirtinis kraikas Jūsų katei.

Šis kraikas sukurtas ne tik siekiant patogumo ir švaros namuose, bet ir augintinio sveikatos puoselėjimui. Natūralus ir draugiškas aplinkai kraikas pagamintas remiantis visais saugumo kriterijais, todėl yra tinkamas kačiukams, kurie gali paragauti kraiko. Taip pat, kačių pėdutės visuomet išliks švelnios dėka specialių, mažo dydžio lygių granulių. 

Kad apsaugoti kačių kailį, kraikas turi lygų, nelimpantį paviršių bei optimalų lyginamąjį svorį. Kadangi, gyvūnai yra neatsiejama gamtos dalis, mes pasirūpinome jos saugumu. Šis išskirtinis kraikas pagamintas iš natūralių, atsinaujinančių žaliavų, kurios yra visiškai bioskaidžios,- lengvai ir greitai kompostuojamos. Taip pat, per kelias gamybos stadijas pašalintos dulkės, to pasekoje, galutinis produktas yra sudarytas iš švarių, tinkamos formos granulių.

Šis kraikas lengvai ir greitai sulimpa,- yra tankus ir nesubyra, kuomet paimate su specialiu kaušeliu. Dėl natūralių savybių jo svoris itin mažas, o įpakavimas patogus ir pritaikytas kasdieniniam naudojimui, tad nesukels papildomų sunkumų. Pašalinti kraiką labai paprasta,- laikantis vietinių išmetimo taisyklių galite jį nuleisti tualete. Net didžiausios granulės lengvai ištirpsta ir pasišalina. 

Kačių šeimininkai dažnai susiduria su nemalonaus kvapo problema. Inovatyvi technologija efektyviai sulaiko stiprų šlapimo kvapą, tai patvirtino ir atlikti tyrimai, todėl šis kraikas padės namuose išlaikyti švarą, tvarką bei nepaliks nepageidaujamo kvapo. Kukurūzų pagrindo kačių kraiko kokybė patikrinta ir patvirtinta vartotojų, kurie mėgaujasi teikiamomis naudomis ir gali efektyviai pasirūpinti savo kačių bei gamtos gerove.

Naudojimas: dėžutės pripildymas - į katės dėžutę įpilkite apie 5 cm natūralaus kraiko. Panaudoto kraiko pašalinimas - panaudotą kraiką kompostuokite arba meskite į organinių atliekų konteinerį. Į klozetą galima nuleisti tik atskirus gumulėlius. Pakartotinis dėžutės pripildymas - po 4-6 savaičių pakeiskite visą kraiką ir išvalykite katės dėžutę, po to įpilkite į ją panašų kiekį šviežio kraiko.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: