Gaidelis

AZZ10632021

Betta splendens

Smulkiau

SAUGUS apsipirkimas
akvazoo.lt

NEMOKAMAS pristatymas
perkant už 30 € ir daugiau

NUOLAIDOS
lojaliems klientams

Prekiaujame tik kruopščiai
patikrintais KOKYBIŠKAIS gaminiais

Turite klausimų?

 • Skambinkite +370 640 53080
 • El. p. shop@akvazoo.lt

Papildoma informacija

 • Pristatymas
  Kurjeris
  Lietuvos paštas
  Atsiėmimas vietoje
 • Apmokėjimas
  Grynaisiais pinigais
  Banko pavedimu
  Elektroninė bankininkystė
 • Grąžinimas
  Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.

Kilmės šalis

 Pietryčių Azija

Optimalios

gyvenimo sąlygos

Vandens temperatūra: 22 - 300C

Vandens pH: 6,0 - 8,0

Akvariumo dydis: gali gyventi ir nedideliuose (apvaliuose) akvariumuose, tačiau geriausiai jaučiasi ir atrodo, kai akvariumas yra erdvesnis, bent 45x30x30 cm 

Suaugusios žuvies dydis

 4 - 7 cm

Mityba

Laisvėje daugiausiai minta gyvūninės kilmės maistu: muselėmis, vabzdžių lervomis. Akvariumuose laikomą gaidelį šerkite šaldytu arba specialiai gaideliams sukurtu pašaru. Neperšerkite šių žuvelių, kadangi jos yra linkusios į nutukimą.

Suderinamumas

Gaidelius galima laikyti bendrame akvariume, tačiau tik su labai taikiomis, ramiomis žuvelėmis, kurios neturi ilgų pelekų. Ilgapelekes žuvis gaidelis supranta kaip savo konkurentus ir nupešioja pelekus. Geriausiai gaideliai jaučiasi gyvendami vieni.

Lytinis dimorfizmas

Patinėliai yra ypatingai ryškūs ir spalvoti, ilgais pelekais. Patelės trumpapelekės ir dažnai rusvos ar pilkšvos spalvos, nelabai išvaizdžios.

 

Gaideliai mėgsta tankiai augalais apsodintus akvariumus. Galite užveisti plūduriuojančių augalų, kurie mestų į akvariumą šešėlį. Sukurkite daug slėptuvių ir urvelių iš medžio šakų, dekoracijų. Mėgsta judantį vandenį, tačiau didelių srovių nesudarykite. Akvariumą laikykite uždengtą, nes jie, kaip ir visos labirintinės žuvys, iškyla į paviršių įkvėpti oro, be to yra puikūs šokliai ir gali tiesiog iššokti iš neuždengto akvariumo.

SUSIJUSIOS PREKĖS