Maistas žiurkėnams, peliukams ir smiltpelėms Grandmix 400 g

DPP00414

Pilnavertis maistas žiurkėnams, pelėms ir smiltpelėms, praturtintas vaisiais ir žaliomis daržovėmis, vitaminais, skirtas pagerinti ir paįvairinti graužikų mitybą.

Smulkiau

2,10 €
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS
Augintinio rūšis Žiurkėnams

Maistą sudaro grūdų ir sėklų mišinys su dehidratuotais vaisiais ir daržovėmis, į kuriuos pridėta vitaminų.

Sudėtis: sėklos, grūdai, vaisiai (4.1%), daržovės (4.1%), augalinės kilmės produktai, duonos gaminiai, mineralai, cukraus, aliejus ir riebalai. Cheminiai dažikliai ir antioksidantai: leistini ES. Priedai/ 1 kg: Vitaminas A 2000UI, vitaminas D3 200UI, vitaminas E (alfa tokoferolis 91%) 2mg, varis (vario pentahidratado sulfatas) 3mg.

Šėrimas: priberkite pašaro į dubenėlį (kiekis gali viršyti dienos normą) ir leiskite graužikui laisvai ėsti. Nebijokite, jis tikrai nepersiės, nes graužikai mėgsta didžiąją dalį pašarų kaupti savo guolyje. Pasirūpinkite, kad kasdien turėtų šviežio vandens bei šieno.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi