Maistas jūrų kiaulytėms, šinšiloms ir degu GrandMix, 850 g

DPP00190

Pilnavertis maistas skirtas jūrų kiaulytėms, tinka šinšiloms ir degu. Su vaisiais, daržovėmis, vitaminais ir mineralais. Sudėtyje yra vitamino C.

Smulkiau

3,50 €
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS
Augintinio rūšis Jūrų kiaulytėms

Pilnavertis kasdieninis maistas smulkiems žolėdžiams graužikams. Sudėtyje vaisiai, daržovės, mineralai ir vitaminai, tame tarpe ir vitaminas C. Jūrų kiaulytėms labai svarbu vitaminas C, kadangi jų organizmas pats jo negali pasigaminti. Vitamino C trūkumas gali sukelti jūrų kiaulyčių paralyžių. 

Šis maistas taip pat tinkamas šinšiloms bei degu. 

Sudėtis: sėklos, grūdai, vaisiai (4.1%), daržovės (4.1%), augalinės kilmės produktai, mineralai, cukraus, aliejus ir riebalai. Cheminiai dažikliai: leistini ES. Priedai/kg: Vitaminas A 2000UI, vitaminas D3 200UI, vitaminas E (alfa tokoferolis 91%) 2 mg, varis (vario pentahidratado sulfatas) 3 mg.

Šėrimas: priberkite pašaro į dubenėlį ir leiskite graužikui laisvai ėsti, dar papildomai galima duoti šieno. Pasirūpinkite, kad graužikas kasdien turėtų šviežio vandens.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi