Groomer's Salon Select White Coat šampūnas baltiems šunims 544 ml Padidinti

Groomer's Salon Select White Coat šampūnas baltiems šunims

FG04001

„GROOMER’S SALON SELECT WHITE COAT“ ŠAMPŪNAS BALTAM KAILIUI

„Groomer’s Salon Select White Coat“ šampūnas baltam kailiui – specialiai sukurtas balto ir šviesaus kailio šunims. Efektyviai apsaugo nuo kailio pageltimo. Švelnus, puikiai išplauna kailio nešvarumus, nesudirgindamas odos, pašalina nemalonius kvapus ir dėmes.

Smulkiau

8,99 €
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

„Groomer’s Salon Select White Coat“ šampūnas baltam kailiui – specialiai sukurtas balto ir šviesaus kailio šunims ir katėms, taip pat tinka arkliams. Efektyviai apsaugo nuo kailio pageltimo. Švelnus, puikiai išplauna kailio nešvarumus, nesudirgindamas odos, pašalina nemalonius kvapus ir dėmes. Dėl pažangios formulės, kurios sudėtyje yra optinis šviesiklis, o ne agresyvūs balikliai ar peroksidas, kailis atgauna savo baltą spalvą. Sudėtyje nėra jokių dirginančių priedų, kurie galėtų pakenkti Jūsų augintiniui.Reguliariai naudodami šampūną pasieksite geriausią rezultatą.

 

„GROOMER’S SALON SELECT WHITE COAT“ PRIVALUMAI

 • Koloidinės avižos: švelnios, skirtos sausai, sudirgusiai, pleiskanotai, šiurkščiai odai drėkinti. Minkština ir drėkina odą, mažina sudirgimą, niežėjimą ir pleiskanojimą. Avižose esantys saponinai padeda lengviau pašalinti nešvarumus, aliejines ir riebalines odos išskyras. Ramina odą po vabzdžių įkandimų ar bėrimų, kuriuos sukelia nuodingos gebenės ir panašūs augalai.
 • Be baliklių ir peroksido: sudėtyje nėra agresyvių ar kenksmingų medžiagų, kurios gali pakenkti Jūsų augintiniui.
 • Patentuotas optinis šviesintojas: apsaugo kailį nuo pageltimo, stiprina ir pagyvina baltą kailio spalvą.
 • Šilko kompleksas: išskirtinis kompleksas suformuoja apsauginį sluoksnį, kuris saugo plaukus, neleidžia jiems išsausėti, suteikia deimantinį žvilgesį. Palengvina kailio iššukavimą (sąvėlų ir pan.).
 • Užlašinami antiparazitiniai preparatai: gydymui įtakos neturi.
 • Be parabenų: tyrimais nustatyta, kad parabenai turi panašų poveikį kaip estrogenas, todėl trikdoma organizmo hormonų pusiausvyra, taip didinama vėžio rizika bei vaisingumo problemų tikimybė. Visi „Groomer’s Salon Select“ šampūnai yra be parabenų, todėl saugūs naudoti.
 • Be muilo: „Groomer’s Salon Select“ sudėtyje yra tik natūralūs ir švelnūs valikliai. Sudėtyje nėra agresyvių muilų ar kenksmingų ploviklių.
 • Subalansuotas pH: Jūsų augintinio oda yra jautri, todėl labai svarbu naudoti šampūną, kurio tinkamas pH. Šampūnai žmonėms yra rūgštiniai ir jų negalima naudoti augintinių kailio priežiūrai.

 

NAUDOJIMAS

Pirmiausia gerai sušlapinkite kailį. Masažuodami įtrinkite kailį šampūnu. Gerai nuskalaukite ir išdžiovinkite kailį. Jei reikia, procesą galite pakartoti (jei kailis labai nešvarus).

SUDĖTIS

Išgrynintas vanduo, valiklis (kokosų aliejaus pagrindu), DMDM hidantoinas, aromatas, tetranatrio EDTA, hidrolizuoti šilko proteinai, etanolis, optinis šviesiklis, alizurolio violetinė.

LAIKYMAS

Laikyti originaliame buteliuke, sausoje ir tamsioje vietoje, iki 30 °C temperatūroje.

ATSARGUMO PRIEMONĖS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugokite, kad nepatektų į akis.

Talpa: 544 ml

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi