JBL FilterStart gerųjų bakterijų koncentratas 10 ml

4,60 €

FilterStart sudėtyje esančios gerosios bakterijos greitai ir efektyviai skaido įvairios kilmės teršalus, baltymus, amonio junginius ir nitritus, kurie yra kenksmingi žuvims.

JBL2518200
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Patariama naudoti šį bakterijų koncentratą šiais atvejais:

  • kai paleidžiate naują išorinį filtrą,
  • po filtro išvalymo ar vandens atšviežinimo,
  • po vaistų naudojimo, kad būtų greitai atstatytas gerųjų bakterijų kiekis akvariumo vandenyje.

15 000 000 gyvųjų bakterijų, padedančių efektyviau filtruoti vandenį. Šios bakterijos sumažina nuodingųjų nitritų ir amonio kiekius; bakterijų kiekio pakanka 3 litrams filtracinės medžiagos. Šios bakterijos naudojamos paleidžiant naują filtrą ar naujas filtracines medžiagas; išvalius filtrą; po medikamentinio gydymo.

Naudojimas: sudrėkinkite filtracines medžiagas akvariumo vandenyje, gerai supurtykite buteliuką ir pilkite bakterijas ant filtracinių medžiagų. Įjunkite filtrą. Siekdami išsaugoti gerąsias bakterijas, prieš jų naudojimą į vandenį (bent prieš valandą) įpilkite JBL Biotopol ir tik tuomet naudokite JBL FilterStart. Nelaikyti aukštesnėje kaip 30˚C ar žemesnėje kaip 0˚C temperatūroje.

Gamintojas/Grynasis kiekis/Partijos nr./Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: