• Išparduota

JBL Floaty Blade L plaukiantis magnetinis stiklų valiklis su ašmenimis, 15 mm

41,60 €

Patogus ir efektyvus akvariumo stiklų valymas

Valiklis neskęstantis, dėl to nereikės šlapinti rankų jei magnetas atšoks

Su nerūdijančio plieno ašmenim

Užapvalinti kampai nepažeis silikono

Stiklams iki 15 mm

JBL6135200
Kiekis Išparduota

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Patogus ir efektyvus akvariumo stiklų valymas: stiklo valymo magnetas su plūduriuojančiu vidiniu elementu

Lengva naudoti: pritvirtinkite viena į kitą nukreiptas magnetines dalis akvariumo stiklo viduje ir išorėje ir sukamaisiais judesiais pašalinkite dumblius

Patogus naudoti: išsikišęs kraštas pasiekia sunkiai pasiekiamas vietas (pvz., už techninės įrangos), pasieksite visus akvariumo kampus nesušlapindami rankų

Patentuota JBL briaunų apsauga: akvariumo silikoninių siūlių apsauga dėl nuožulnių kraštų

Paprasta naudoti

Atskirkite plaukiantį vidinį elementą nuo išorinio elemento ir padėkite jį ant vandens šalia akvariumo stiklo. Laikykite išorinį elementą prie akvariumo stiklo, kad pritrauktumėte plaukiančią dalį. Lengvais sukamaisiais judesiais judinkite magnetą iš išorės per akvariumo stiklo paviršių.

Patogus naudoti

Išsikišęs valymo kraštas netgi leidžia patekti į sunkiai pasiekiamas vietas, pavyzdžiui, už techninių akvariumo įrenginių. Lengvai pasiekia kampus ir jums nebereikia šlapinti rankų.

,,Draugiškasi" akvariume

Kraštų apsauga, patentuota JBL, apsaugo silikonines siūles. Plaukimo vidinis elementas negali įkristi į gruntą, todėl sumažinate riziką, jog įstrigę grunto akmenukai subraižys stiklą. Nebereikia „žvejoti“ akvariume, jei vidinė dalis atsiskiria nuo magneto.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Jums taip pat gali patikti

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: