StartKit vandens kondicionierius Biotopol ir gerosios bakterijos Denitrol gėlavandeniams akvariumams 2x15 ml

7,10 €

Priemonių komplektas biologiniam akvariumo vandens paruošimui ir nitritų šalinimui.

JBL2301000
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Biotopol

Priemonė akvariumo vandens paruošimui. Greitai paruošia vandentiekio vandenį į tinkamą akvariumams. Sudėtyje esantys specialūs apsauginiai koloidai ir Aloe vera apsaugo žuvų žiaunas, odą ir pelekus nuo kenksmingų veiksnių. Neutralizuoja toksiškus sunkiuosius metalus, tokius kaip varį, šviną, cinką ir t.t. Greitai ir efektyviai šalina chlorą ir chloraminą. Koncentruotas vitamino B kompleksas saugo žuvis nuo streso ar sumažina ligų riziką.

Denitrol

Priemonė skirta amonio junginių ir nitritų šalinimui. Tinka naudoti gėlavandeniuose ir jūriniuose akvariumuose, krevečių ir vėžlių akvariumuose. Veikimo principas: heterotrofinės ir autotrofinės bakterijų kultūros detoksikuoja vandenį skaidydamos baltymus, amonį, amoniaką ir nitritus. Specialūs valančiųjų bakterijų fermentai skaido žuvų ekskrementus ir kitas atliekas.

Naudojimas: akvariumams 10-30 l - po pusę buteliuko, akvariumams 30-60 l - po pilną buteliuką. Laikymo temperatūra - nuo +4˚C iki +35˚C.

Gamintojas/Grynasis kiekis/Partijos nr./Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: