Druska akvariumams, 300 g

2,89 €
ZOO470024
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Naudojimas:

trumpalaikė vonelė: kai vanduo kietas – 10-20 g/l laikyti 10-30 min, kai vanduo minkštas – 5-10 g/l laikyti 10-20 min.

Ilgalaikis naudojimas: kai vanduo kietas – 3-5 g/l laikyti 3-5 dienas, kai vanduo minkštas – 1-3 g/l laikyti 3-5 dienas.

Profilaktinis (karantininis) naudojimas: 3 g/l laikyti 1 valandą. 1 valgomasis šaukštas yra apie 14 g druskos, 1 arbatinis šaukštelis yra apie 7 g druskos.

Dėmesio: trumpalaikes voneles rekomenduojama atlikti atskiroje talpoje. Po ilgalaikio naudojimo pakeiskite 30-50% akvariumo vandens. Jautrioms druskai žuvims rekomenduojama naudoti mažesnį kiekį druskos, tačiau prailginti laikymo trukmę. Jei ilgalaikiam naudojimui reikalinga didelė druskos koncentracija, rekomenduojama ją padalinti į keletą dalių (pvz.: 3) ir supilti kas 12 valandų. Naudoti atsargiai, jei yra lepių augalų.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: