Nauja bio-exit-green-250-ml-akvazoo-lt Padidinti

Bio-Exit Green

ESLBEG0250

 • Bio-Exit Green dėl sudėtyje esančių specifinių organinių rūgščių ir augimo stimuliatorių atkuria biologinį balansą akvariume reguliuodamas cukrų išsiskyrimą.

 • Taip padeda užkirsti kelią dumblių (,,barzda", siūlinis, radasis ir kt.) augimui

Smulkiau

250 ml
7,60 €
500 ml
12,20 €
1000 ml
19,40 €
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

Dėl biologinio disbalanso akvariume augalai gali augti prasčiau ir išskirti įvairius cukrus. Šie cukrūs gali tapti nepageidaujamų dumblių (tokių kaip "barzda", siūlinis dumblis, kuokštinis dumblis, rudasis dumblis) maisto šaltiniu. Bio-Exit Green dėl sudėtyje esančių specifinių organinių rūgščių ir augimo stimuliatorių atkuria biologinį balansą akvariume reguliuodamas cukrų išsiskyrimą.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai suplakti. Pašalinti iš filtrų aktyvuotąją anglį. Neperdozuoti. 2 savaičių balanso atkūrimo kursas: 1 diena: 10 ml į 40 litrų akvariumo vandens; 7 diena: 10 ml į 40 litrų akvariumo vandens; 14 diena: atšviežinti akvariumo vandenį. Balanso atkūrimo proceso metu vandens nešviežinti. Jei pageidaujamas rezultatas nebuvo pasiektas, kursą kartoti iš naujo.

Naudojant pagal rekomendacijas nekenksmingas žuvims, augalams, krevetėms ir kitiems bestuburiams. Tinka tik naudojimui akvariumuose.

Netinkamas žmonių mitybai.

Laikyti vėsioje ir sausoje, vaikams ir naminiams augintiniams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas/Grynasis kiekis/Partijos nr./Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Jus gali sudominti