vandens-filtras-500-500-l-val-44-w-20-500-l-akvazoo-lt

SAS Filter 500, 500 l/val, 4,4 W, 20-500 l

17,30 €
  • Efektyvus vandens paviršiaus filtras

  • Rekomenduojama akvariumams nuo 20 iki 500 l

AQE129896
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Efektyvus vandens paviršiaus filtravimas

SAS FILTER 500 yra akvariumo paviršiaus filtras, skirtas pašalinti nuo vandens paviršiaus nešvarumų sluoksnį, susidariusį nuo dulkių, bakterinės plėvelės ar smulkių augalų liekanų. Padeda išlaikyti estetinę akvariumo išvaizdą, palaiko vandens filtravimo ir aeravimo procesą. Dėl reguliuojamo veikimo jis idealiai tinka tiek dideliems, tiek mažiems akvariumams.

Bakterinė plevelė

Dažna akvariumo problema yra bakterijų nuosėdos, susidarančios vandens paviršiuje. Tai sumažina dujų mainus, trukdo šviesai prasiskverbti ir gadina akvariumo išvaizdą. Internetiniuose akvariumų forumuose yra keletas pasikartojančių patarimų, kaip susidoroti su bakterine plėvele. Akvariumininkai nurodo paviršinio filtro įrengimą kaip efektyviausią ir paprasčiausią sprendimą.

Kodėl verta rinktis SAS FILTER 500?

EFEKTYVUS

SAS FILTER 500 efektyvumą lemia jo konstrukcija. Vanduo kartu su paviršiaus priemaišomis per plūdę patenka į filtro kamerą, kur yra filtruojamas. Nešvarumai nusėda ant tankios kempinės, kurią reikia reguliariai valyti.

TINKA ĮVAIRIEMS AKVARIUMAMS

SAS FILTER 500 turi galingą varikliuką, kurio dėka įrenginys puikiai tinka dideliems akvariumams (iki 500 litrų). Vandens srauto reguliatorius leidžia lengvai reguliuoti filtro efektyvumą ir mažuose akvariumuose, net 20 litrų.

SAUGU MAŽIAUSIAMS AKVARIUMŲ GYVENTOJAMS

Įmontuotas kempinės pirminis filtras neleidžia krevetėms ir mažoms žuvims atsitiktinai patekti į variklio skyrių. Jei akvariumo gyventojas patenka į prietaiso vidų, jį galima saugiai paleist.

LENGVA MONTUOTI IR NAUDOTI

SAS FILTER 500 turi priežiūros nereikalaujančią plūdę, kuri automatiškai pritaiko filtravimą prie besikeičiančio vandens lygio akvariume. Taigi jums nereikia reguliuoti filtro kiekvieną dieną. Vienintelis dalykas, kuriuo reikia pasirūpinti, yra įrenginio įrengimas akvariume. Tai itin paprasta dėl siurbtukų ir laikiklio, kuris užtikrina greitą įrenginio montavimą ir efektyvų išėmimą iš akvariumo. Paprasta konstrukcija garantuoja lengvą valymą ir priežiūrą.

Ypač rekomenduojama:

Atviruose akvariumuose – kuriuose dėl dangčio nebuvimo nešvarumų sluoksnis nusėda vandens paviršiuje.
Po akvariumo valymo darbų – cikliniai akvariumo priežiūros darbai (pavyzdžiui, augalų tvarkymas) sukuria ,,šiukšles" ant vandens paviršiaus.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: