akvariumo-prieziuros-priemone-medimor-20-ml-akvazoo-lt

Akvariumo priežiūros priemonė Medimor, 30 ml

7,36 €
  • Universali akvariumo priežiūros priemonė

  • Itin plataus spektro

  • Ypač rekomenduojama tais atvejais, kai konkreti diagnozė neaiški

AMUN180250
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Akvariumo priežiūros priemonė dekoratyvinėms gėlavandenėms ir jūrinėms žuvims nuo įvairių infekcijų: pirmuonių, pvz.: Ichthyobodo (Costia forma), Chilodonella, Ichthyophthirius („manų kruopų“ liga); bakterijų, pvz.: Columnaris; grybelių, pvz.: Saprolegnia.

Simptomai: baltai geltonos apnašos, pūkelių formos apnašos, opos, žaizdos, kraujosruvos, žvynų kritimas, „pasišiaušę“ žvynai, pelekų puvinys, neskaidri gleivinė, apnašos aplink burną, apatiškumas, iššokusios akys, išsipūtęs pilvas.

Naudojimas/dozavimas: žr. instrukciją pakuotės viduje. Laikymo sąlygos/Gamintojas/Partijos nr./Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Medimor akvariumo priežiūros priemonė

Naudojimas: veiksmingas prieš daugelį infekcinių gėlavandenių ir jūrinių dekoratyvinių žuvų susirgimų. Veiksmingas prieš pirmuonių sukeltas infekcijas (pvz.: Ichthyobodo, Chilodonella, Ichthyophthirius), bakterines infekcijas (pvz.: Columnaris) ir grybelines infekcijas (pvz.: Saprolegnia). Ypač tinka, kai diagnozė nėra visiškai aiški, nes Medimor yra veiksmingas nuo daugelio infekcijų. Matomi simptomi: baltai geltonos apnašos, pūkelių formos apnašos, opos, raudoni taškai, iškritę žvynai, „pasišiaušę“ žvynai, pelekų puvinys, neskaidri gleivinė, baltos apnašos aplink burną, netipiški judesiai (neįprastas plaukiojimas akvariume), iššokusios akys, išsipūtęs pilvas.

Kontraindikacijos ir šalutinis poveikis: nėra žinoma.

Priemonė yra skirta dekoratyvinėms žuvims.

Dozavimas: 1 diena – 30 (1,5 ml) lašų į 100 litrų akvariumo vandens, išmaišyti, kad priemonė pasiskirstytų tolygiai. Rekomenduojama išimti filtrą ir laikyti jį atskiroje talpoje su akvariumo vandeniu, kad nežūtų jame esantys mikroorganizmai. Aeruokite akvariumo vandenį. Jei aeracija be veikiančio filtro yra negalima, pašalinkite filtro užpildus ir laikykite juos atskiroje talpoje su akvariumo vandeniu. 2 diena – 15 lašų į 100 litrų akvariumo vandens, išmaišyti, kad priemonė pasiskirstytų tolygiai. 3 diena: priemonės nepilti. Pakeisti ~30% akvariumo vandens. Įjungti filtrą. Jei užpildai buvo išimti, sudėkite juos atgal į filtrą. Užpildus, prieš sudedant į filtrą, lengvai praskalaukite drungnu vandeniu. 4, 5 ir 6 diena: priemonės nepilti. 7 diena: 30 lašų į 100 litrų akvariumo vandens, išmaišyti, kad priemonė pasiskirstytų tolygiai. Rekomenduojama išimti filtrą ir laikyti jį atskiroje talpoje su akvariumo vandeniu, kad nežūtų jame esantys mikroorganizmai. Aeruokite akvariumo vandenį. Jei aeracija be veikiančio filtro yra negalima, pašalinkite filtro užpildus ir laikykite juos atskiroje talpoje su akvariumo vandeniu. 8 diena: priemonės nepilti. Pakeisti ~30% akvariumo vandens. Įjungti filtrą. Jei užpildai buvo išimti, sudėkite juos atgal į filtrą. Užpildus, prieš sudedant į filtrą, lengvai praskalaukite drungnu vandeniu.

Specialios atsargumo priemonės laikymui: saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti originalioje pakuotėje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Dėmesio: nerekomenduojama naudoti akvariumuose, kuriuose yra bestuburių. Sraigės, moliuskai, krevetės, koralai ir pan. turi būti iškelti iš akvariumo kol yra naudojama priemonė. Nenaudoti priemonės žuvims, kurios bus naudojamos maistui. Dėl veikliųjų medžiagų, esančių priemonės sudėtyje, vanduo gali pakeisti spalvą, po kelių dienų spalva išnyksta. Priemonės naudojimo metu ultravioletinės lempos turi būti išjungtos. Nenaudoti pasibaigus galiojimui.

 Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: