• Išparduota

Aquael Turbo filter Mini vidinis filtras atvira kempine 320 l/h

12,50 €

Vidinis vandens filtras mažiems akvariumams

Rekomenduojama akvariumams iki 80 l

AQE130574
Kiekis Išparduota

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Mažas, bet galingas filtras

"Turbo Mini" filtras sukurtas specialiai mažų gyvūnų, gyvenančių mažuose gėlo vandens akvariumuose, patogumui ir saugumui užtikrinti.

Dėl galvutės konstrukcijos jo našumas yra 320 l/h, o tai optimaliai atitinka mažų akvariumų dydį. Galvutės priekyje yra slankiklis, kuriuo galima reguliuoti srovės stiprumą. Tai leidžia šį parametrą reguliuoti pagal kiekvieno poreikius ir neleidžia vandeniui pernelyg stipriai judinti vandenį mažesniuose akvariumuose.

Filtras taip pat turi kryptinį antgalį, kuris nukreipia vandens srautą pagal jūsų pageidavimus. Vandens srovę akvariume galite apriboti nukreipdami ją, pavyzdžiui, į akvariumo sienelę arba negiliai po vandeniu, kad susidarytų bangavimas.

Turbo Mini turi aeracijos vamzdelį, kuris prijungtas prie vandens atidavimo antgalio. Vanduo jūsų akvariume visada bus tinkamai prisotintas deguonies.

Efektyvus mechaninis filtravimas

"Turbo Mini" filtre esanti kempinė veiksmingai ir efektyviai filtruoja mechaniškai. Ji iš vandens surenka net mažiausias priemaišas ir yra idealus substratas naudingųjų nitrifikuojančių bakterijų kolonijoms įsikurti. Kruopščiai parinktos kempinės struktūra yra tokia tanki, kad ją galite saugiai dėti į akvariumą su krevetėmis ar mažomis žuvytėmis.

Įrenginį labai lengvai sumontuosite dėl laikiklio su stipriu siurbtuku. Filtravimo kempinės priežiūra taip pat yra lengva ir trunka tik keliasdešimt sekundžių.

Energijos taupymas

"Turbo Mini" filtre esantis siurblys sunaudoja nedaug elektros energijos, todėl rūpinasi jūsų piniginės turiniu. Filtras sunaudoja tik 4,4 vato elektros energijos.

Papildomi "Turbo Mini" priedai

"Turbo Mini" galima papildyti įvairiais priedais, taip padidinant šio filtro galimybes.

Prie filtro galite prijungti "Mini UV" spindulių sterilizatorių. Sterilizatorius pašalins dumblius iš vandens, neleis jam tapti žaliu, sunaikins patogenines bakterijas, o tai savo ruožtu apsaugos žuvis nuo ligų ir neleis vandeniui drumstis.

Taip pat galima įsigyti atsarginių įvairaus tankumo kempinių kasečių.

Turbo Mini
Akvariumo tūris [L] <80
Galia [W] 4,4
Našumas [L/H] 320
Kėlimas [CM] 65

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: