JBL The 7 Balls molio trąšų kamuolėliai 7 vnt.

3,80 €
  • Supresuoti trąšų rutuliukai, specialiu būdu praturtinti maisto medžiagomis, reikalingomis vandens augalams

  • Svarbūs mikroelementai, tokie kaip geležis, mineralai

  • Optimalus augalų augimo skatinimas reiškia mažesnį dumblių augimą

  • Pakuotėje 7 trąšų kamuoliukai

JBL2011000
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Maistas akvariumo augalams. Sveiki augalai neleidžia augti dumbliams, aprūpina akvariumą deguonimi, šalina teršalus, sudaro žuvims slėptuves ir mažina ligų sukėlėjus.

Priešingai nei „momentinės“ šaknų trąšos JBL FERROPOL Root, „7 rutuliukai“ yra ilgalaikė šaknų trąša ir veikia kaip saugykla, išskirdama viduje sukauptas maistines medžiagas į augalų šaknis mažomis dozėmis.

JBL augalų priežiūros produktai aprūpina augalus visomis pagrindinėmis maistinėmis medžiagomis ir esminiais mikroelementais. Taip augalai per lapus ir šaknis gali pasisavinti visas reikalingas maistines medžiagas.

Molio rutuliukai, praturtinti augalams reikalingomis maistinėmis medžiagomis: geležimi ir mikroelementais. Trąšos palaiko pastovų geležies kiekį vandenyje ir veikia prevenciškai prieš nepageidaujamų dumblių augimą. Augalų šaknys pastoviai aprūpinamos geležimi. Molis veikia kaip absorbentas, kuris sugeria iš aplinkos maistines medžiagas, o vėliau jas pamažu atiduoda į aplinką taip pastoviai maitindamas augalų šaknis. Šios trąšos tinkamos naudoti norint atnaujinti seną akvariumo gruntą, pripildyti jį augalams reikalingomis maistinėmis medžiagomis neišleidžiant vandens iš akvariumo.

Naudojimas: priklausomai nuo augalų kiekio įdėkite keletą trąšų kamuoliukų į gruntą prie augalų šaknų. Kartoti po 6 mėnesių.

Gamintojas/Grynasis kiekis/Partijos nr.: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: