repti-planet-lempa-uvb-10-26-w-akvazoo-lt

Repti Planet lempa UVB 10.0 26 W

13,88 €
  • Idealiai tinka dykumos ropliams

  • Optimalus UVB lygis, imituoja saulėtas dykumos vietas

  • Veiksmingas iki 40 cm (minimalus rekomenduojamas atstumas nuo augintinio yra 10 cm)

  • Suteikia būtinus UVB spindulius optimaliam kalcio metabolizmui

  • Sudėtyje yra UVA spindulių, kurie skatina aktyvumą, apetitą ir reprodukcinį elgesį

PLA00741516
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

REPTI PLANET UVB 10.0 neskleidžia pakankamai šilumos ir šviesos spindulių. Jei reikia, derinkite su šildymo ir apšvietimo lempomis.

Optimalus UVB intensyvumas padeda pasisavinti vitaminą D3, kuris užtikrina kalcio įsisavinimą. UVB spinduliuotė yra saulės šviesos dalis, kuri yra svarbi gyvūnų sveikatai ir apsaugo nuo medžiagų apykaitos ligų. UVB spinduliuotės intensyvumas lemputėse naudojimo metu mažėja (per 1 metus daugiau nei 50%). Reguliarus keitimas užtikrina optimalų UVB intensyvumą.

Renkantis lemputę, būtina atsižvelgti ne tik į UVB lemputės tipą, bet ir į laikomo gyvūno rūšį bei gyvūno atstumą nuo UVB spinduliuotės šaltinio.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse.