JBL SilikatEx Rapid

25,10 €
  • Užpildas šalinantis silikatus
JBL6234700
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Užpildas šalinantis silikatus

SilicatEx Rapid šalina silikatus ir fosfatus bei neleidžia augti ir daugintis dumbliams. Tinka gėlavandeniams ir jūriniams akvariumams.

Gražus akvariumas be dumblių. Dumbliai suformuoja rusvą dangą ant augalų, grunto ir dekoracijų. Jie atsiranda, kai akvariumo vandenyje yra daugiau kaip 0,4 mg/l  silicio rūgšties/silikatų (SiO2). Daug silicio rūgšties yra vandentiekio vandenyje. Tai padeda dumbliams daugintis ir vystytis. Norėdami kovoti su dumbliais, turite tiesiog pašalinti silicio rūgštį iš vandens.

Taip pat, atminkite, akvariume atsiradę dumbliai nėra nei toksiški, nei kenksmingi. Jie netgi sudaro dalį ciklidų mitybos raciono (Malavio ir Tanganikos ežeruose).

Filtracinė medžiaga, patikimai ir greitai šalinanti silikatus ir fosfatus. Tokiu būdu pašalinamos pagrindinės dumblių maistinės medžiagos. Silikatų kiekį vandenyje reikėtų nuolat sekti.

Naudojimas: prieš naudojimą, praskalaukite vandeniu, supilkite į specialų baltą maišelį (esantį dėžutėje) ir ją gerai uždaryti.

JBL SilikatEx Rapid tinka visiems filtrams. 1 maišelis (400 g) SilikatEx Rapid filtracinės medžiagos absorbuoja 30000 mg/l silikatų. SilikatEx užteks 200 - 400 l.

Saugoti nuo vaikų!

Gamintojas/Grynasis kiekis/Partijos nr.: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: