ProFito universalios trąšos augalams 5 l

63,50 €
  • Easy-Life ProFito -  koncentruotos ir universalios trąšos, tinkamos visiems vandens augalams 

  • Visi elementai viename produkte

  • Nereikalingas papildomas tręšimas

  • Skatina citokininų susidarymą  ir intensyvesnį ląstelių dalijimąsi

  • Lapai auga sveikesni, didesni ir ryškesni

  • Gerėja akvariumo vandens kokybė ir biologinis balansas 

  • Be nitratų ir fosfatų

ESLPR1004
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Easy-Life ProFito -  koncentruotos ir universalios trąšos, tinkamos visiems vandens augalams. Po daugelio bandymų, šių trąšų sudėtis pasirodė geriausia tiek intensyviausiam augalų augimui ir naujų lapų formavimui, tiek gydant augalus nuo chlorozės (pageltę jauni lapai) arba senesnių lapų skylėjimosi (šie požymiai paprastai atsiranda dėl mineralinių medžiagų trūkumo). Šiame produkte daugybė sudedamųjų dalių yra sumaišytos kartu optimaliu santykiu, todėl šios trąšos garantuoja stiprų, sveiką ir vešlų augalų augimą. Vartojant ProFito papildomų geležies ar kalio trąšų naudoti nebereikia netgi akvariumuose, kuriuose auga labai daug augalų. Viskas, ko reikia, jau yra trąšose ProFito. 

ProFito trąšose didelis geležies, kalio ir magnio kiekis. Be to šiose trąšose yra daug mikroelementų, tokių kaip manganas, boras, kobaltas, litis, molibdenas, varis, alavas, nikelis, fluoras, jodas, aliuminis, cinkas, selenas ir vanadis. Šių medžiagų kombinacija suteikia galimybę augalams greičiau ir lengviau augti. Augalai skatinami sintetinti citokininus (augalų hormonas) didesniais kiekiais, todėl ląstelių dalijimasis vyksta greičiau. Nauji lapai išauga didesni, platesni ir ryškesni.

ProFito pagalba augalai gauna ypatingai subalansuotas maisto medžiagas, todėl auga greitai ir yra labai tvirti, tuo pačiu greičiau sunaudoja azoto ir fosforo junginius. Nitratai, fosfatai ir amonis ar amoniakas yra greičiau pašalinami iš akvariumo vandens, todėl naudojant ProFito užtikrinama geresnė vandens kokybė. Dar daugiau -  Profito gerina ir palaiko geresnį biologinį balansą akvariume.

ProFito neturi savo sudėtyje nitratų ar fosfatų. Visi elementai produkte yra stabilizuoti specialių surišėjų (kompleksonų). Antioksidantai ir apsauginės priemonės neleidžia produktui sugesti, o tai garantuoja ilgą produkto galiojimo laiką.

Koncentruotos, visavertės trąšos akvariumų augalams. Jų sudėtyje yra geležies, kalio, magnio, mangano ir kitų maistinių medžiagų. Ekonomiška, visavertė augalų mityba, skirta stipriam, sveikam ir vešliam augalų augimui gėlavandeniuose akvariumuose. Daugiakomponentės stabilizuotos trąšos be nitratų ir fosfatų.

Dozavimas: 10 ml į 100 litrų akvariumo vandens kartą per savaitę.

Laikytis rekomenduojamo dozavimo, nenaudoti didesnės dozės nei nurodyta.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas/Grynasis kiekis/Partijos nr./Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: