JBL NitratEx nitratus šalinantis užpildas filtrui 250 ml

11,82 €
  • Užpildas greitai šalinantis nitratus
JBL6253700
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Užpildas greitai šalinantis nitratus. 250 ml (170 g) užpildo absorbuoja 900 mg nitratų.

Augalų ir maisto likučiai, metabolinės medžiagos blogina akvariumo vandens kokybę. Sveikos žuvys ir vešlūs augalai – geras vanduo (cheminė ir biologinė pusiausvyra). Tai galima pasiekti naudojant tinkamą filtrą ir įvairias filtracines medžiagas. Užpildas saugus naudoti, nesukelia jokių šalutinių poveikių.

Priemonė, padedanti pašalinti nitratus gėlavandeniuose akvariumuose.

Pakuotės turinys absorbuoja 9000 mg nitratų ir jo pakanka 200 l akvariumo vandens, ~50mg/l. Veikia prevenciškai ir stabdo nepageidaujamą dumblių augimą. Priemonė taip pat tinkama vandentiekio vandeniui ir gali būti pakartotinai naudojama kelis kartus paprastos regeneracijos dėka. Nitaratai nėra kenksmingi žuvims, tai yra tiesioginis augalų "maistas", tačiau kai nitaratų lygis pasiekia 50 mg/l ir daugiau, atsiranda rizika, kad pradės augti nepageidaujami dumbliai. NitratEx užpildas greitai pašalina nepageidaujamą nitratų perteklių akvriume.

Nenaudoti jūriniuose akvariumuose, tačiau galima naudoti norint nitratus pašalinti vandenyje, kuris bus naudojamas jūriniame akvariume.

Užpildo atnaujinimas: paruoškite tirpalą iš 100 g druskos (nejoduotos) ir 1 litro vandens. Įdėkite užpildą į tirpalą, lengvai paskalaukite ir įsitikinkite, kad visas užpildas yra pilnai panardintas į druskos tirpalą. Palikite 1-2 paroms. Praėjus numatytam laikui, išskalaukite užpildą tekančiame vandenyje. 1 litras tirpalo yra skirtas 250 ml užpildo, jei užpildo daugiau, pasiruoškite atitinkamai didesnį kiekį druskos tirpalo. Jei regeneracija atliekama teisingai, absorbcinės užpildo savybės nesumažėja.

Nenaudokite regeneracijai ar skalavimui karšto vandens. Naudokite ne aukštesnės kaip 30˚C temepratūros vandenį. Po pirmo naudojimo neleiskite užpildui išdžiūti, kad neprarastų efektyvumo. Kai užpildas nenaudojamas, regeneruokite jį pagal instrukcijas ir palaikykite nuolatinę jo drėgmę.

Saugokite produktą nuo žemos temperatūros.

Gamintojas/Grynasis kiekis/Partijos nr.: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: