Gaidienė

AZZ10632024

Betta splendens

Skambink ir užsisakyk!

 • Užsakymas ir atsiėmimas Kaune:
 1. PM ,,Urmas", Rytinė galerija, 12 salė +37067194284
 2. Vandžiogalos pl. 100, Domeikava +37065050054
 • Užsakymas ir atsiėmimas Vilniuje:
 1. PC ,,BIG" +37065594404

Smulkiau

Įsigyti šią prekę galite tik fizinėje parduotuvėje
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS
Kilmės šalis Pietryčių Azija

Optimalios gyvenimo sąlygos

Vandens temperatūra: 22 - 300C

Vandens pH: 6,0 - 8,0

Akvariumo dydis: gali gyventi ir nedideliuose (apvaliuose) akvariumuose, tačiau geriausiai jaučiasi ir atrodo, kai akvariumas yra erdvesnis, bent 45x30x30 cm

Suaugusios žuvies dydis  4 - 7 cm
Mityba Laisvėje daugiausiai minta gyvūninės kilmės maistu: muselėmis, vabzdžių lervomis. Akvariumuose laikomą gaidienę šerkite šaldytu arba specialiai gaideliams sukurtu pašaru. Neperšerkite šių žuvelių, kadangi jos yra linkusios į nutukimą.
Suderinamumas Galima laikyti bendrame akvariume, tačiau tik su labai taikiomis, ramiomis žuvelėmis, kurios neturi ilgų pelekų. 
Lytinis dimorfizmas Patinėliai yra ypatingai ryškūs ir spalvoti, ilgais pelekais. Patelės trumpapelekės ir dažnai rusvos ar pilkšvos spalvos, nelabai išvaizdžios.

Gaidienės mėgsta tankiai augalais apsodintus akvariumus. Galite užveisti plūduriuojančių augalų, kurie mestų į akvariumą šešėlį. Sukurkite daug slėptuvių ir urvelių iš medžio šakų, dekoracijų. Mėgsta judantį vandenį, tačiau didelių srovių nesudarykite. Akvariumą laikykite uždengtą, nes jie, kaip ir visos labirintinės žuvys, iškyla į paviršių įkvėpti oro, be to yra puikūs šokliai ir gali tiesiog iššokti iš neuždengto akvariumo.