Leddy Slim Duo Sunny Plant&Night, 10 W, 25-50 cm, baltas

49,90 €
  • Naujoviškos dvigubos LED lempos

  • Tinka augalais apsodintiems akvariumams ir krevetynams

  • Spalva: balta

Pristatymas iki 19 d.d. nuo užsakymo pateikimo datos.

AQE124218
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Naujoviškos dvigubos LED lempos.

LEDDY SLIM DUO SUNNY PLANT&NIGHT LED lempos skirta apšviesti atvirus gėlo vandens akvariumus, kurių ilgis nuo 20 iki 67 cm. Šviestuve yra dvi eilės diodų, kurių bendra galia 10 W (2×5 W) arba 16 W (2×8 W). Pusė jų – SUNNY LED, skleidžiantys panašią į saulės šviesą (spalvos temperatūra 7000 K), kita pusė – specialiai augalų poreikiams PLANT LED (spalvos temperatūra 9000 K). Lempa puikiai atkuria akvariumo vidaus spalvas ir palaiko greitą, netrukdomą augalų augimą. Idealiai tinka mažiems augalų ir krevečių akvariumams. Dėl plokščios, futuristinės formos ir madingos baltos spalvos jis puikiai dera prie šiuolaikinių akvariumų ir puikiai atrodo bet kokiame interjere. Be to, jis yra universalus – gali būti montuojamas ir ant nestandartinių dydžių akvariumų.

LEDDY SLIM DUO SUNNY PLANT&NIGHT LED lempa veikia trimis darbo režimais: DAY (SUNNY100% galia + PLANT 100% galia), DAYBREAK (SUNNY 50% galia + PLANT 50% galia + NIGHT 100% galia) ir NIGHT (NIGHT 100% galia). DAY yra pagrindinė ir stipriausia šviesa, skirta apšviesti akvariumą dienos metu. DAYBREAK puikiai veikia kaip pirmasis režimas po nakties ir šeriant žuvis. NIGHT yra mėlynas švytėjimas, leidžiantis unikaliai stebėti akvariumą sutemus, įskaitant naktines žuvis ir gyvūnus. Dienos ir nakties apšvietimas atskleis akvariumo grožį tiek dieną, tiek naktį, taip pat padarys jaukesnį kambario, kuriame yra akvariumas, interjerą. DAY / DAYBREAK / NIGHT veikimo režimą galima pakeisti išjungus ir įjungus modulį jungikliu ne vėliau kaip per 5 sekundes. Tiesioginis perjungimas į DAY režimą įvyksta išjungus modulį ilgesniam nei 5 sekundžių laikotarpiui ir vėl jį įjungus. Geriausia šį procesą automatizuoti naudojant modernų SOCKET DUO akvariumo valdiklį.

LEDDY SLIM DUO 10W SUNNY PLANT&NIGHT LEDDY SLIM DUO 16W SUNNY PLANT&NIGHT
Akvariumo ilgis[CM] 20-30 40-67
Galia [W] 10 16
Lumenai 650 1100
Spalvos temperatūra [K] 8000 8000
Energijos klasė G G

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: