Moonlight LED šviestuvas

AQE109561

Aquael Moonlight mėnulio šviesos LED šviestuvas

Smulkiau

24,50 €
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

MOONLIGHT LED imituoja mėnulio šviesą, taip sukuriamos apšvietimo sąlygos, panašios į esančias natūralioje aplinkoje. Tinka gėlavandeniams ir jūriniams akvariumams. Dvi tvirtinimo galimybės: siurbtukai arba magnetinis laikiklis.
MOONLIGHT LED - nedidelis apšvietimo modulis su keturiais mėlynais LED diodais, kurių bendra galia - 1,0W.
MOONLIGHT LED galima tvirtinti tiek po vandeniu, tiek išorėje, jis atitinka IPX8 sandarumo standartą, tai reiškia, kad yra visiškai apsaugotas nuo vandens. 5V gamybos technologijos dėka, MOONLIGHT LED yra saugus akvariumo gyventojams ir Jums. Jo skleidžiama mėlyna šviesa apšviečia akvariumo vidų, idealiai imituodama natūralią mėnulio šviesą. Taip užtikrinamos puikios sąlygos naktiniams gyvūnams (ypač svarbu jų mitybai). MOONLIGHT LED apšvietimas gali skatinti vadinamųjų „sunkiai veisiamų“ žuvų rūšių dauginimąsi.
MOONLIGHT LED taip pat puikiai tinka mažiems jūriniams akvariumams su koralais. Toks šviesos spektras sustiprina koralų fluorescencinį poveikį ir daro juos patrauklesnius. MOONLIGHT LED gali būti sėkmingai naudojamas įvairiems tikslams, pvz.: apšviesti mažas vidaus patalpas.

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Jus gali sudominti