Magic Algae Stop užpildas nuo dumblių Aquael - 1 Padidinti

Magic Algae Stop užpildas nuo dumblių

AQE114531

Užpildas nuo dumblių visų tipų (vidiniams, išoriniams ir pakabinamiems) filtrams

Smulkiau

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

„MAGIC ALGAE STOP“ užpildas yra mažo pakelio formos, kuris lengvai tilps bet kuriame filtre. Dėl savo unikalių savybių jis efektyviai naikina plūduriuojančius žalius dumblius ir padeda išvengti vandens „žydėjimo“. Akvariumo vanduo tampa skaidresnis.

Jis veikia cheminės sorbcijos (reiškinys, kai kietasis kūnas arba skystis sugeria iš aplinkos įvairias medžiagas) principu. Efektyviai absorbuodamas fosfatus, nitritus ir nitratus, kurie yra pagrindinė dumblių augimo priežastis. Naudojant šį užpildą, dumbliai bus naikinami efektyviai ir nekenkiant akvariumo faunai bei florai.

Naudojimo instrukcija: praskalaukite užpildą po tekančiu vandeniu ir įdėkite į filtrą. Vienas užpildo pakelis skirtas apie 100 l akvariumui. Veikia 6 - 8 savaites. Didesniems akvariumams naudokite atitinkamai daugiau užpildo pakelių arba keiskite dažniau.

DĖMESIO! Maždaug po 6-8 savaičių užpildas savyje sukaupia didelį kiekį fosfatų ir gali juos „paleisti“ atgal į vandenį. Norint to išvengti, pakeiskite panaudotą užpildą nauju. Užpildo veikimo efektyvumas gali skirtis priklausomai nuo akvariumo vandens parametrų.

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi

Jus gali sudominti