Papildomas lesalas grūdlesiams paukščiams Melodymix 300 g

DPP00122

Egzotiniams paukščiams skirtas vitaminizuotas mišinys iš tradicinių sėklų bei grūdų, praturtintas lauko augalų sėklomis bei trupintais sausainiais.

Smulkiau

2,60 €
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

Papildomas lesalas grūdlesiams paukščiams (kanarėlėms, banguotosioms ir egzotinėms papūgėlėms, dagiliams, kikiliams, žvirbliams ir t.t.). Vitaminais praturtintas įprastų paukščiams sėklų ir grūdų mišinys papildytas daržovių sėklomis ir kepinukais.

Sudėtis: sėklos (pankolių sėklos 8%, cikorijų sėklos 8%, morkų sėklos 2%, baltųjų salotų sėklos 1%, petražolių sėklos 0,5%), grūdai, kepiniai (biskvitai 4%).

Priedai/1 kg: maistiniai priedai: vitaminas A 4300 TV, vitaminas D3 550 TV, vitaminas E 7 mg. Dažikliai.

Šėrimo rekomendacijos: sumaišykite lesalą su kasdieniu ir leiskite paukščiui lesti pagal jo poreikius. Pasirūpinkite, kad kasdien būtų šviežio vandens.

Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Geriausias iki/Partijos Nr./Grynasis kiekis/Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi