• Nauja

FMC Pond priemonė tvenkinių priežiūrai 1000 ml

13,97 €

Priemonė padedanti palaikyti tinkamas sąlygas žuvų augimui tvenkiniuose.

Sumažina organinių medžiagų kiekį vandenyje, taip sumažinant riziką atsirasti mikroorganizmams ir ligų sukėlėjams.

ZOO403251
Kiekis Paskutinė prekė

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Tvenkinio švara dar ne viskas. Juk norint, kad ši jūsų sodo dalis būtų graži ir saugi, neužtenka vien pašalinti dumblius. Taip pat turėtumėte pasirūpinti žuvų sveikata. Vienas iš būdų – naudoti šiems gyvūnams saugias vandens skaidrinimo priemones. Tačiau be kito ko reikalinga ir vandens dezinfekavimo priemonė. Ji tvenkinyje naudinga, nes  padeda išlaikyti vandenį švarų, be bakterijų ir kitų mikroorganizmų, galinčių neigiamai paveikti visą vandens rezervuarą. 

PASIRUOŠIMAS VANDENS PRIEMONE FMC

Kaip žinote, norint sukurti gražų sodą su mažu ar didesniu tvenkiniu su švariu vandeniu, būtina išlaikyti tvenkinio švarą. Jei ten plaukioja žuvys, vanduo gana greitai drumsčiasi. Štai kodėl jums reikia tinkamų priežiūros priemonių, tokių kaip vandens skaidrintojo ar priemonės kovai su dumbliais. Be to, verta reguliariai naudoti FMC, kuris kaip preparatas tvenkinio vandeniui dezinfekuoti yra būtinas. Jo dėka žuvys gali jaustis saugiai, o pačiame vandenyje nėra jokių mikroorganizmų, tokių kaip bakterijos, virusai ir grybeliai. 

FMC vandens dezinfekavimo priemonė veikia labai greitai ir efektyviai. Visų pirma, ji dezinfekuoja tvenkinio vandenį nuo kenksmingų virusų, bakterijų ir grybelių – visų tų, kurie gali kelti grėsmę žuvims, ty sukelti ligas, o vėliau – mirtį.

Preparato naudojimas tvenkinio vandeniui dezinfekuoti yra 100% saugus žuvims.

Priemonė padedanti palaikyti tinkamas sąlygas žuvų augimui tvenkiniuose. Sumažina organinių medžiagų kiekį vandenyje, taip sumažinant riziką atsirasti mikroorganizmams ir ligų sukėlėjams.

Naudojimas: 1000 ml į 20000 litrų vandens.  Prieš naudojimą atskieskite priemonę 20 kartų (1 dalis priemonės : 20 dalių vandens).  Naudojimo metu padidinti aeraciją (pvz. naudojant fontaną arba oro pompą). Po kelių dienų pakeisti vandenį arba filtruoti filtrais su aktyviaja anglimi. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nelaikyti šalia žmonės ar gyvūnams skirto maisto produktų. Nenaudoti maudymuisi skirtuose tvenkiniuose ir baseinuose ir tvenkiniuose, kuriuose auginami gyvūnai maistui.

Gamintojas/Partijos nr./Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse.