Tropical Red Parrot Granulat pašaras žuvims

Spalvą paryškinančios granulės raudonoms papūgoms ir kitiems ciklidams.

Sausį perkant bet kurių TROPICAL pašarų žuvims 1000 ml pakuotę + DOVANA TROPICAL „Ichtio-vit“ pašaro žuvims 100 ml pakuotė

Smulkiau

250 ml
5,50 €
1000 ml
12,90 €

Prekės aprašymas

Rūšis Papūgos

Spalvą paryškinančios granulės raudonoms papūgoms ir kitiems ciklidams, kurių dietoje reikalingas didelis natūralių karotinoidų kiekis (garantuoti intensyvias ir ryškias spalvas). Žuvų spalvos paryškėja dėl didelio kiekio astaxanthino (100 mg/kg), kuris yra lengvai pasisavinamas.

Didelis kiekis Omega 3 ir Omega 6 riebiųjų rūgščių didina žuvų imuninės sistemos atsparumą ir palaiko puikią žuvų būklę.

HTST technologija, panaudota pašaro gamybai, garantuoja gerą maistingų medžiagų įsisavinimą ir biologinį produkto saugumą. Granulės nesiskaido vandenyje, vadinasi neteršia jo ir išlaiko visas vertingas maistingąsias medžiagas. Be to, granulės plaukioja vandens paviršiuje, kad užtikrintu kuo natūralesnį maitinimosi būdą.

RED PARROT GRANULAT yra supakuotas į naujas skaidrias dėžutes (su UV filtru), kurios leidžia klientams pamatyti pašarą neatidarius jos. UV filtras saugo sudedamąsias dalis nuo žalingo šviesos poveikio ir garantuoja aukščiausią pašaro kokybę.

Gamintojas: Tropical, Lenkija