JBL ClearMec Plus Pad kempinė su nitratus, nitritus ir fosfatus mažinančiu užpildu išoriniams filtrams CP e700/1-900/1,2

16,10 €
  • Kempinė su nitratus, nitritus ir fosfatus mažinančiu užpildu išoriniams filtrams JBL CristalProfi e700/1-900/1,2

  • Pašalina nitritus (NO2), nitratus (NO3) ir fosfatus (PO4)
JBL6017500
Kiekis Paskutinė prekė

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Švarus ir sveikas vanduo

Augalų ir maisto likučiai pablogina akvariumo vandens kokybę. Sveikoms žuvims ir augalams būtina gera vandens kokybė. Tai galima pasiekti naudojant įvairius filtrus ir filtravimo medžiagas. Filtrai įsiurbia akvariumo vandenį ir pašalina taršą bei atliekas kartu su filtravimo medžiaga iš vandens.

Šį rinkinį sudaro apvalūs kempinės įdėklai, skirti JBL CristalProfi e filtrams, kurių viduryje yra maišelis su specialia filtravimo medžiaga. Tai reiškia, kad pagrindinis vandens srautas filtre eina per kempines išorėje, o sulėtintas, sumažintas vandens srautas – per centrinį filtro maišelį. Speciali filtro medžiaga puikiai suriša nitritus, nitratus ir fosfatus ir pašalina juos iš vandens. Vandens testai yra lengviausias būdas nustatyti, kada užpildą reikia pakeisti.

Nitritai (NO2) - toksiškas, nuodija akvariumo žuvų kraują, o jo kiekis net 0,4 mg/l gali sukelti mirtį.

Nitratai (NO3) - nėra toksiškas, tačiau vos 20 mg/l gali veikti kaip maistinė medžiaga, skatinanti visų rūšių dumblių (išskyrus diatoma) augimą.

Fosfatai (PO4) - taip pat netoksiškas, bet nuo 0,3 mg/l pradeda skatinti visų rūšių dumblių augimą (išskyrus diatoma)

Naudojimas: išimkite plastikinį maišelį, įdėkite visą komplektą į tuščią filtro krepšį (priešpaskutinis žiūrint iš viršaus), įdėkite filtro krepšelį atgal į filtrą.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: