Bombonierka gardėsiai mažoms papūgoms 12 vnt. Padidinti

Bombonierka gardėsiai mažoms papūgoms 12 vnt.

NESBPM040

Nestor Bombonierka gardėsiai mažoms papūgoms, 12 vnt., 510 g

Smulkiau

Kaina:

6,60 € su PVM

SAUGUS apsipirkimas
akvazoo.lt

NEMOKAMAS pristatymas
perkant už 30 € ir daugiau

NUOLAIDOS
lojaliems klientams

Prekiaujame tik kruopščiai
patikrintais KOKYBIŠKAIS gaminiais

Turite klausimų?

 • Skambinkite +370 640 53080
 • El. p. shop@akvazoo.lt

Papildoma informacija

 • Pristatymas
  Kurjeris
  Lietuvos paštas
  Atsiėmimas vietoje
 • Apmokėjimas
  Grynaisiais pinigais
  Banko pavedimu
  Elektroninė bankininkystė
 • Grąžinimas
  Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.

„Bombonierka“ yra lazdelių formos skanėstų rinkinys banguotosioms papūgėlėms ir kitiems mažiems, egzotiniams paukščiams, kurį sudaro skanėstai su biskvitais, kiaušiniu, medumi, miško uogomis ir tropiniais vaisiais. Šie skanėstai skirti paįvairinti ir praturtinti Jūsų augintinio mitybos racioną vitaminais, mineralais ir mikroelementais. Medinė kieta skanėsto šerdis pritaikyta taip, kad paukštis galėtų apsivalyti ir nusidilinti snapą. Skanėstai paukščiams yra ir kaip maisto papildas, ir kaip žaislas. Patogu pakabinti bet kokiame narve. Lazdelės formos skanėstai leidžia lesti sėklytes taip, kaip gamtoje.

Sudėtis: soros, miltai, atogrąžų vaisiai 12,0%, lukštentos avižos, biskvitai 6,5%, raudonos soros, miško uogos 6%, kanarėlių sėklos, vaisiai 4%, avižų dribsniai, sėmenys, kiaušinis 4%, medus 4%, kukurūzų granulės, kanapės. Priedai: vit. B1 0,8 mg/kg. vit. B2 3,0 mg/kg, vit. B6 1,5 mg/kg, vit. K3 1,5 mg/kg, vit. C 20,0 mg/kg.

Gamintojas: „Nestor“, Lenkija

SUSIJUSIOS PREKĖS