KlarJet Pool 5500 filtras baseinams, iki 20000 l, 68 W Padidinti

Tik internetu

KlarJet Pool 5500 filtras baseinams, iki 20000 l, 68 W

AQE114556

Universalus slėginis išorinis filtras, skirtas vandens valymui baseinuose.

Pristatymas iki 15 d.d. nuo užsakymo peteikimo datos.

Smulkiau

197,00 €
 • Title
  SAUGUS APSIPIRKIMAS
 • Title
  PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
 • Title
  PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA
 • Title
  PATIKRINTI, KOKYBIŠKI GAMINIAI
 • Title
  NUOLAIDOS LOJALIEMS KLIENTAMS

Universalus slėginis išorinis filtras, skirtas vandens valymui baseinuose.

KLARJET BASIN 5500 yra filtras, pritaikytas visų tipų baseinams, kurių talpa iki 20 000 litrų. Filtravimo terpė yra smėlio klodas, kurio masė yra iki 10 kg. Rekomenduojama naudoti natūralų smėlį arba smulkų kvarco žvyrą, kurio grūdelių skersmuo yra nuo 0,8 iki 1,2 mm. Filtro pajėgumas yra 5500 l / h. Pastaba! Siurblys gali veikti tik tuo atveju, jei baseine nėra žmonių! Įrenginio montavimą palengvina tvirtas pagrindas, pagamintas iš plastiko.

Dėl aukšto slėgio „KLARJET BASIN 5500“ efektyviai valo baseino vandenį nuo visų mechaninių priemaišų, išlaikydamas nepriekaištingą skaidrumą. Papildomi jo pranašumai yra funkcijos AUTOCLEAN ir BY-PASS, kurios palengvina prietaiso valymą ir priežiūrą. Funkcija AUTOCLEAN leidžia filtrą valyti automatiškai, neišjungiant siurblio ir atidarant jo korpusą. Dangtelyje yra papildomas trečias antgalis, ant kurio turi būti pritvirtinta žarna nešvarumams pašalinti iš filtro. Norėdami automatiškai išvalyti įrenginį, tiesiog pasukite filtro dangtelio svirtį į AUTOCLEAN padėtį. Tada vanduo, tekantis per filtrą, keičia savo tekėjimo kryptį, išplauna visas priemaišas iš filtro talpyklos ir išleidžia jas su papildoma jungtimi. Šis vanduo gali būti naudojamas vejai laistyti. Beje, „AUTOCLEAN“ sistemos dėka galima patogiai išsiurbti dalį vandens iš baseino tam, kad papildytumėte švariu vandeniu arba ištuštinti visą baseiną.


Dėmesio! Siekiant užtikrinti aukščiausią baseino vandens kokybę, filtre galima papildomai įdiegti UV-C AS 11W sterilizatorių, kuris pašalina bakterijas, grybelius, pirmuonius ir kitus mikroorganizmus, galinčius sukelti pavojų baseino lankytojams.

KLARJET POOL 5500
Baseino talpa [L] <20000
Galia [W] 68
Našumas [L / H] 5500
Kėlimas [CM] 300
Kaušo talpa [L] 20
Našumo koregavimas ×
Maitinimo laido ilgis [M] 10
Jungties skersmuo 3 / 4-1-1 1/2
Darbas vandenyje ×
Darbas ne vandenyje
Apsauga nuo perkaitimo
Apsauga nuo veikimo be vandens
Siurblys
PFN 3500

Gamintojas: "AQUAEL" Lenkija

Pristatymas iki 15 d.d. nuo užsakymo peteikimo datos.