ProAqua Test NO2 testas

15,30 €

Testas nitritų kiekiui akvariumo vandenyje nustatyti.

JBL2412300
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Visų organinių medžiagų skaidymas akvariumuose (ir tvenkiniuose) vyksta tam tikrais etapais: baltymai → amonis → nitritai → nitratai (visa tai vadinama azoto ciklu). Už visus šiuos procesus atsakingos yra bakterijos. Matuodami amonio, nitritų ir nitratų kiekius, galime įsitikinti, kaip gerai veikia ši „sistema“. Pavyzdžiui, vaistai, žuvų ligoms gydyti, kenkia bakterijoms, dėl ko gali padidėti amonio ir (arba) nitritų kiekis. Gerai prižiūrimame akvariume (su efektyviu biologiniu filtru) ar tinkamai įrengtame tvenkinyje - amonio nerasime. Amonis ir nitritai yra labai nuodingi žuvims. Priklausomai nuo žuvų rūšies, 0,5 – 1 mg/l (ppm) koncentracija gali būti mirtina. Jūrinės žuvys ir mailius – daug jautresnės.
Svarbu tvenkiniams: keičiantis metų laikams ir krintant oro temperatūrai, mažėja ir bakterijų aktyvumas. Jei pašare yra per daug baltymų, ima didėti nitritų kiekis. Taigi, esant žemai temperatūrai, svarbu duoti riebesnį (daugiau energijos) pašarą, turintį mažai baltymų.

Naudojimas:
1. Praskalaukite mėgintuvėlius ir švirkštą tiriamuoju vandeniu.
2. Abu mėgintuvėlius užpildykite tiriamuoju vandeniu, po 5 ml. Naudokite švirkštą.
3. Į tiriamąjį mėgintuvėlį įlašinkite 5 lašus reagento Nr. 1, gerai sumaišykite. Tada įlašinkite 5 lašus reagento Nr. 2, gerai sumaišykite ir palikite 5 minutėms (kol išryškės spalva).
4. Abu mėgintuvėlius įstatykite į pilką stovelį. Apačioje mėgintuvėlis su reagentu, viršuje, ties V formos įpjova, mėgintuvėlis be reagento.
5. Spalvų skalę pasidėkite taip, kad balti rutuliukai būtų apačioje, o spalvoti – viršuje.
6. Stovelį su mėgintuvėliais stumkite per skalę, kol abiejų mėginių spalvos bus panašiausios viena į kitą. Tai ir bus tiriamo vandens nitritų kiekis.

Kiekio korekcijos:
Per mažai: nitratų kiekis visada turi būti kaip įmanoma mažesnis.
Per daug: reguliariai naudoti gerąsias bakterijas JBL Denitrol ar JBL FilterStart; naudoti tinkamą biologinį filtrą; neperšerti žuvų ir laikyti tinkamą jų kiekį. Pakeiskite apie 50% akvariumo vandens.

Gamintojas: ,,JBL”, Vokietija

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: