KlarJet 5000 UV filtras tvenkiniams, 5000 l

208,00 €

KLARJET UV 5000 filtro komplektas tvenkiniams

Pristatymas iki 19 d.d. nuo užsakymo datos.

AQE115432
Kiekis Paskutinė prekė

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Standartiškai KLARJET filtrų komplekte yra filtras, tinkamas AQUAEL AQUAJET Pfn siurblys, sodo žarna, instrukcijos, 2 sraigtai. „KLARJET“ filtrų komplektas papildomai aprūpintas UV sterilizatoriumi, kuris skleidžia ultravioletinius ultravioletinius spindulius ir efektyviai naikina dumblius, bakterijas ir kitus patogenus.

 
Filtravimo rinkinys KLARJET užtikrina efektyvų mechaninį ir biologinį vandens filtravimą ir sterilizavimą. Tanki filtravimo kempinė greitai pašalina mechaninius nešvarumus iš vandens, o nitrifikuojančios bakterijos, kurios dauginasi filtro viduje, efektyviai oksiduoja jame ištirpusius azoto junginius. Efektyvus UV sterilizatorius per trumpą laiką susidoroja su plūduriuojančiais dumbliais, taip pat kenksmingomis bakterijomis ir pirmuonimis.

KLARJET filtrų rinkiniai skirti montuoti prie tvenkinio. Tai užtikrina patogų valymą (lengvai prieinamas) ir neužima vietos tvenkinyje, kurios reikia augalams ir žuvims. Filtrų komplektas „KLARJET“ yra apsaugotas nuo per didelio vandens pripildymo per filtro viduje esančią perpildymo angą perteklius automatiškai pasišalina.

Naudojant šį filtrą, išvalytas vanduo ištekės pro apatines filtro angas ir gali būti tiekiamas per žarnas į vandens fontaną.

 
Įprastoje KLARJET filtravimo komplektacijoje yra kempinė be fenolio ir polistireno rutuliai, sudėti sluoksniais.

Fenolio neturinti kempinė, atsakinga už mechaninį filtravimą, taip pat ypač palengvina bakterijų kultūrų, atsakingų už biologinių priemaišų pašalinimą iš rezervuaro, vystymąsi.

Polistireno rutuliai turi specialius kraštelius ir skylutes. Jų veikimo esmė yra biologinių procesų deguonies sąlygų įvairovė. 

KLARJET 5000 FOUNTAIN UV filtrų rinkinys KLARJET 10000 FOUNTAIN UV filtrų rinkinys KLARJET 15000 FOUNTAIN UV filtrų rinkinys
Vandens tvenkinio talpa [L] 5000 10000 15000
Matmenys [cm] 60x33x50 50x60x65 52x100x75

Maitinimo laido ilgis[M]

10 10 10

Jungties skersmuo

1 / 2-3 / 4-1 1 / 2-3 / 4-1 1 / 2-3 / 4-1
Darbas vandenyje
Dirbas ne vandenyje
Apsauga nuo perkaitimo
Apsauga nuo veikimo be vandens
Pridedama UV-C lempa UV PS 5W UV PS 9W UV PS 11W
Visas komplektas
Pirminis filtras taip / ne
Siurblys PFN 3500 PFN 3500 PFN ECO 8000

Pristatymas iki 19 d.d. nuo užsakymo datos.

Savybės:

Partijos nr.: žr. ant pakuotės.
CE sertifikatas
2 metų garantija

Gamintojas: Aquael

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: