Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“.

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame DPD Pickup siuntų taške ar terminale.

Kodėl verta rinktis DPD?

Itin paprasta ir greita paslauga – savitarnos terminalų ekranuose rodoma informacija yra pateikta aiškiai ir suprantamai paprastam vartotojui. Siuntos atsiėmimo procesas iš terminalo trunka ne daugiau 15 sekundžių.

Siuntos atsiėmimas 24 val. per parą – savo prekes atsiimsite Jums patogiausiu paros metu. DPD siuntų savitarnos terminalai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų.

Siuntos atsiėmimas – kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute ir/ar el. paštu.

Patogus pasiekiamumas atsiimti prekes – siuntų savitarnos terminalai įrengti daugiausiai apgyvendintose teritorijose. Klientų patogumui terminalai stovi lauke, šalia prekybos centrų bei degalinių, kuriuos lengva pasiekti tiek pėstute, tiek automobiliu.

Prekių saugojimas – prekes iš DPD Pickup siuntų taško ar terminalo galite atsiimti per 7 kalendorines dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.

DPD terminalus Lietuvos miestuose rasite ČIA.

Papildoma informacija apie DPD: UAB „DPD Lietuva“, Liepkalnio g. 180, Vilnius, LT-02121.

Klientų aptarnavimo skyrius dirba I-V: 08:00 - 18:00 val. Tel.: +370 521 06 777. El. paštas: kas@dpd.lt

Kaip atsiimti savo prekes?

1. Nueikite prie DPD savitarnos terminalo, nurodyto Jūsų SMS žinutėje.

2. Palieskite ekraną ir pasirinkite „atsiimti siuntą“.

3. Įveskite SMS žinutėje nurodytą siuntos atsiėmimo kodą.

4. Atsidarius terminalo skyriaus durelėms, pasiimkite siuntą. Uždarykite dureles ir patvirtinkite terminalo ekrane veiksmą.

5. Paspauskite „Taip“, norėdama (-s) gauti siuntos kvitą.