UAB „Akvazoo“ dovanų kupono naudojimo taisyklės

1. UAB „Akvazoo“ dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka įsigyti prekių ar paslaugų. Dovanų kuponas turi būti pateikiamas prieš atsiskaitant už prekes ir (ar) paslaugas.
2. Dovanų kuponą galima įsigyti tik fizinėsė Akvazoo parduotuvėse.
3. Akvazoo parduotuvėse parduodamu dovanų kuponų nominalai nėra ribojami.
4. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už prekes ar paslaugas tik fizinėse Akvazoo parduotuvėse.
5. Dovanų kuponas galioja 3 (tris) mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų kupono galiojimo pradžios ir pabaigos data yra nurodyta ant Dovanų kupono. 
6. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.
7. Dovanų kuponas negali būti keičiamas į pinigus.
8. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už prekes ar paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamų prekių ar paslaugų kainos dalį galima primokėti. Jeigu prekių ar paslaugų kaina yra mažesnė už Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, grąža nėra atiduodama.
9. Dovanų kuponas atsiskaitymui už prekes ir paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už prekes ir paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
10. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, Dovanų kupone nurodytos pinigų sumos dydžio, Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes ir (ar) paslaugas nėra galima, toks Dovanų kuponas nėra keičiamas ir pinigai už jį nėra grąžinami.
11. Atsiskaitant Dovanų kuponu, PVM sąskaita-faktūra už jį neišrašoma.
12. UAB „Akvazoo“ pasilieka teisę keisti šias Dovanų kupono naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.akvazoo.lt.
13. Prieš naudodami Dovanų kuponą Dovanų kupono turėtojai raginami pasiteirauti dėl Dovanų kupono naudojimo tvarkos telefonu +370 630 80467.
14. Daugiau informacijos, kaip įsigyti elektroninį Dovanų kuponą teiraukitės telefonu +370 640 53080 arba el. paštu shop@akvazoo.lt.