Bio-Exit Green 250 ml

7,60 €
  • Bio-Exit Green dėl sudėtyje esančių specifinių organinių rūgščių ir augimo stimuliatorių atkuria biologinį balansą akvariume reguliuodamas cukrų išsiskyrimą.

  • Taip padeda užkirsti kelią dumblių (,,barzda", siūlinis, radasis ir kt.) augimui

ESLBEG0250
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Dėl biologinio disbalanso akvariume augalai gali augti prasčiau ir išskirti įvairius cukrus. Šie cukrūs gali tapti nepageidaujamų dumblių (tokių kaip "barzda", siūlinis dumblis, kuokštinis dumblis, rudasis dumblis) maisto šaltiniu. Bio-Exit Green dėl sudėtyje esančių specifinių organinių rūgščių ir augimo stimuliatorių atkuria biologinį balansą akvariume reguliuodamas cukrų išsiskyrimą.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai suplakti. Pašalinti iš filtrų aktyvuotąją anglį. Neperdozuoti. 2 savaičių balanso atkūrimo kursas: 1 diena: 10 ml į 40 litrų akvariumo vandens; 7 diena: 10 ml į 40 litrų akvariumo vandens; 14 diena: atšviežinti akvariumo vandenį. Balanso atkūrimo proceso metu vandens nešviežinti. Jei pageidaujamas rezultatas nebuvo pasiektas, kursą kartoti iš naujo.

Naudojant pagal rekomendacijas nekenksmingas žuvims, augalams, krevetėms ir kitiems bestuburiams. Tinka tik naudojimui akvariumuose.

Netinkamas žmonių mitybai.

Laikyti vėsioje ir sausoje, vaikams ir naminiams augintiniams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas/Grynasis kiekis/Partijos nr./Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: