Akvariumo priežiūros priemonė Multimineral, 50 ml

2,99 €
  • Mikroelementai akvariumo žuvims ir augalams

  • Pakuotė: 50ml

TRO34072
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Tropical Multimineral mikroelementai yra skirti papildyti akvariumo vandenį tokiais mikroelementais kaip geležis, cinkas, varis, boras, manganas, kobaltas ir molibdenas. Žuvys ir augalai nuolatos pasisavina akvariumo vandenyje esančius gyvybiškai būtinus mikroelementus. Dėl jų trūkumo gali atsirasti žuvų sveikatos problemų. Šiuos multimineralus rekomenduojama naudoti visuose akvariumuose, ypatingai tuose, kur veisiamos žuvys (neršto metu ir kur auginamas mailius), karantinuojamuose akvariumuose, po filtravimo aktyviąja anglimi, tai pat praturtinti distiliuotą vandenį mineralais.

Sudėtis: 10 ml produkto yra: boro (B) 1,2 mg, kobalto (Co) 0,2 mg, vario (Cu) 0,5 mg, geležies (Fe) 8,0 mg, mangano (Mn) 0,3 mg, molibdeno (Mo) 0,2 mg, cinko (Zn) 0,2 mg.

Naudojimas: 10 ml į 100 l akvariumo vandens, kiekvieną kartą atšviežinus vandenį. Dėmesio! Nenaudokite kartu su vandens kondicionieriais ir priemonėmis, koreguojančiomis pH rodiklius. Priemonę galima naudoti akvariumuose, kuriuose yra krevetės, tačiau reikia atsargiai elgtis su tomis rūšimis, kurios jautrios aplinkos pokyčiams.

Geriausias iki/Partijos Nr./Grynasis kiekis/Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: