• -19,01 €

Išorinis filtras Hypermax 4500, 4500 l/h, 200 - 1500 l, 18-36 W

354,00 €
334,99 € Sutaupote 19,01 €

Itin galingas išorinis vandens filtras

Našumas: net 4500 l/h!

Reguliuojama filtro galia

2x vandens paėmimo ir 2x vandens atidavimo žarnos

AQE130349
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Galingas

„Hypermax“ turi didžiulę 15,9 litro filtro talpą. Tai - kartu su efektyviausiu, energiją taupančiu ir elektroniniu būdu valdomu siurbliu rinkoje nulemia galimybę aptarnauti didelės talpos akvariumus: nuo 200 iki net 1500 litrų. 2x vandens paėmimo žarnos ir 2x vandens atidavimo žarnos užtikrina tinkamą vandens cirkuliaciją visame akvariume, o tai efektyviai apsaugo nuo ,,negyvųjų" zonų susidarymo jame.

Saugus

Aquael prekės ženklo produktai garantuoja aukštą saugos standartą. Hypermax maitinamas saugia 24 V darbine įtampa. Antra, užsiblokavus rotoriui, įrenginys automatiškai išsijungs, taip išvengiant gedimo pasekmių paaštrėjimo. Be to, garsinis signalas ir LED diodų mirksėjimas informuos jus apie problemą.

Profesionalams ir pradedantiesiems

Su Hypermax valdymu galite būti ramūs, net jei esate naujokas akvariumistikoje. Dizaineriai pasirūpino filtro naudojimo patogumu ir intuityvumu: nuo lengvai naudojamo valdymo pulto iki ratukų patogiam įrenginio judėjimui. Taip pat panaudotos patikrintos ir patentuotos funkcijos, kuriuos jau nodojamos ULTRAMAX filtruose. Čia, be kita ko, kalbame apie priešfilrį ir sistemas: dvigubi rutuliniai vožtuvai ir filtro savaiminis paleidimas.

Priešfiltris

Įrenginyje įmontuotas talpus 1,5 l priešfiltris efektyviai sulaiko didelius nešvarumus, o tai žymiai sumažina filtro valymo dažnumą. Priešfiltrio valymas yra labai paprastas ir net nereikia išimti įrenginio. Tereikia pakelti dangtelį, išimti iš krepšelio kempinę ir nuplauti tekančiu vandeniu.

Dvigubų rutulinių vožtuvų sistema

Kritinis darbo etapas, kai reikia patekti į filtro vidų, dažniausiai yra vandens žarnų atjungimas nuo įrenginio. Filtre likęs vanduo dažniausiai išsilieja ant grindų, o tai sukelia daug nepatogumų. Siekiant to išvengti, Hypermax filtre naudojama patentuotą dvigubų rutulinių vožtuvų sistemą. Tuo pačiu metu jie uždaro filtro vandens įleidimo ir išleidimo angas filtro ,,galvoje", taip pat žarnų angas ir blokuoja nekontroliuojamą vandens nutekėjimą.

Savaiminis filtro paleidimas

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai ,,papumpuoti" 2–4 kartus  ir jis paruoštas. Filtras bus pripildytas vandeniu iš akvariumo. Lengva?

Pridedamas priedų rinkinys, reikalingas filtrui sumontuoti ir paleisti

- žarnos,

- alkūnės,

- vandens paėmimo vamzdeliai,

- fleitos antgalis,

– filtravimo medžiagų krepšelių kasetės:

– priešfiltrio kempinė STANDARD SPONGE 10 PPI,

– kempinė STANDARD SPONGE 20 PPI,

– kempinė STANDARD SPONGE 30 PPI,

– 2 tušti krepšeliai filtravimo medžiagoms – pripildyti pagal Jūsų akvariumo poreikius.

HYPERMAX 4500
Akvariumo talpa [L] 200 - 1500
Galia [W] 18 - 36 
Našumas [L/H] 4500
Vandens kėlimo aukštis [CM]

200

Matmenys [cm]  36 x 36 x 55,5
Žarnos skersmuo [mm] 19/25
Filtro talpa [L] 15,9
Galingumo reguliavimas
Automatinė užpildymo sistema

Savybės:
Partijos nr.: žr. ant pakuotės.
CE sertifikatas
2 metų garantija

Gamintojas: Aquael

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: