• Išparduota

JBL Florapol gruntinės trąšos augalams 350 g

6,30 €
  • JBL Florapol gruntinės ilgai veikiančios trąšos naujai įrengiamų akvariumų augalams

  • Efektyvios mažiausiai 3 metus

JBL2012100
Kiekis Išparduota

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Gruntinės ilgai veikiančios trąšos naujai įrengiamiems akvariumams. Tai yra pagrindas augalų šaknims, kuris aprūpina jas visomis gyvybiškai svarbiomis medžiagomis. Didesnis geležies kiekis (25% geležies oksido). Tai yra molio pagrindo geležimi praturtintos vandenyje netirpios gruntinės trąšos. Jos užtikrina pastovų geležies kiekį akvariumo vandenyje, kuris skatina augalų augimą bei prevenciškai veikia prieš dumblių augimą naujai įkurtuose akvariumuose. Taip pat šis pogruntis sugeria maistinių medžiagų perteklių iš akvariumo vandens ir reguliariai jomis aprūpina augalus net 3 metus. Po 3 metų vietoj šių trąšų patariama naudoti ,,JBL The 7 pellets" gruntines trąšas.

Naudojimas: sumaišykite 1 dalį trąšų su 5 - 10 dalių paruošto grunto (2 - 3 mm) ir supilkite ant akvariumo dugno. Ant viršaus užpilkite dar 4 - 6 cm storio grunto sluoksnį. Pildami vandenį pasistenkite nesujudinti grunto, kad neišplautumėte trąšų. Vandenį pilkite lėta srove, sujudintos trąšos sukeliai vandens drumstumą, kuris išlieka ilgą laiką. Tinka naudoti tik tuščiuose akvariumuose. Nenaudoti jau pripildytuose vandeniu akvariumuose.

Išeiga: 350 g trąšų 50 - 80 cm ilgio akvariumams; 700 g trąšų 80 - 120 cm akvariumams.

Gamintojas/Grynasis kiekis/Partijos nr.: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: